رضا غلامی چهارشنبه 21 اسفند 1387 07:39 ب.ظ نظرات ()
صفحه 13 حوادث ، شماره سریال 17216 ، تاریخ انتشار 871214

كیفرخواست یك دختر و ٤پسر همدستش كه به جرم دزدیدن خودروهای گران قیمت در تهران بازداشت شده اند صادر شد به گزارش روز سه شنبه ایسكانیوز ، دهم آبان ١٣٨٧پسری پریشان به سراغ پلیس تهران رفت و شكایتی تسلیم كرد.

وی گفت : با دختر مورد علاقه ام «مریم» در خیابان جنت آباد شمالی قرار گذاشته بودم كه ناگهان ٤پسر با اسپری اشك آور به سراغم آمدند و زانتیای مرا دزدیدند.

به دنبال این ماجرا ، شكایت مشابهی مبنی بر دزدیده شدن یك دستگاه خودروی «تویوتا» به دست افسران اداره آگاهی مركز رسید و رسیدگی به پرونده وارد مرحله تازه ای شد.

كارآگاهان با طرح این فرضیه كه «مریم» در دستبردها نقش كلیدی دارد به چهره نگاری رایانه ای پرداختند و او را دستگیر كردند.این دختر شیك پوش در بازجویی مقدماتی ، خود را بی گناه خواند اما با دیدن مدرك های دادگاه پسند به ناچار لب به اعتراف گشود.

«مریم» با بیان این كه سر راه رانندگان خودروهای گرانقیمت سبز می شد و با ریختن طرح دوستی ، نقشه های شومش را اجرا می كرد ٤همدست خود را لو داد.بدین ترتیب بقیه متهمان ١١آذر ١٣٨٧در پاتوقشان ردیابی و دستگیر شدند و به مشاركت در ٢فقره دستبرد اعتراف كردند.گزارش ایسكانیوز می افزاید،دیروز كیفرخواست این دختر تبهكار و همدستانش از سوی «صفر خاكی» دادیار شعبه اظهار نظر دادسرای جنایی تهران صادر شد.

منبع : روزنامه خراسان