رضا غلامی سه شنبه 20 اسفند 1387 07:35 ب.ظ نظرات ()
صفحه 13 حوادث ، شماره سریال 17216 ، تاریخ انتشار 871214
ساجدی

ساجدی- ٣ آدم ربا كه تحت عنوان مامور، یك تبعه افغانی غیرمجاز و فاقد مدارك را دستگیر كردند و قصد اخاذی از او داشتند در بولوار میرزاكوچك خان مشهد دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس خراسان رضوی، تیم گشتی كلانتری طبرسی جنوبی مشهد ساعت ٢ بعدازظهر روز دوازدهم اسفندماه در بولوار میرزاكوچك خان جنگلی متوجه خودروی سواری پرایدی شدند كه ناگهان در صندوق عقب آن باز شد و فردی قصد داشت خودش را از داخل صندوق عقب به پایین پرتاب كند. در این لحظه افسرگشت پلیس بلافاصله وارد عمل شد و برای بررسی موضوع خودروی پراید را متوقف كرد. جوان ٢٥ساله ای كه داخل صندوق عقب خودرو بود به مامور انتظامی گفت: راننده و ٢ همدستش تحت عنوان مامور مرا دستگیر كرده و داخل صندوق عقب انداخته اند. ادامه این گزارش حاكی است راننده و ٤ سرنشین خودرو دستگیر شدند و به كلانتری طبرسی جنوبی مشهد انتقال یافتند.

بررسی های پلیسی نشان داد كه ٣ آدم ربای مامورنما یك تبعه افغانی را طعمه قرار داده اند و ابتدا او را به منزلی مسكونی در محدوده بولوار شهیدرستمی انتقال داده اند و پس از زندانی كردن این جوان ٢٥ساله كه «سیف ا...» نام دارد او را به داخل صندوق عقب خودرو انداخته اند و با سواركردن ٢ زن به عنوان مسافر قصد عزیمت به محدوده گلشهر مشهد داشته اند كه دستگیر شدند.

درخوراشاره است با دستور مراجع قضایی ٢ زن كه سرنشین این خودرو بودند آزاد شدند و ٣ آدم ربای دستگیرشده نیز برای رسیدن به سزای عمل خود به دادگاه رفتند. معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی درباره این پرونده اظهار داشت: در مواردی افراد شیاد و فرصت طلب تحت عنوان مامور به شهروندان و به خصوص اتباع بیگانه مراجعه و از آن ها اخاذی كرده اند. «سرهنگ علی اكبر تفقدی» افزود: تاكید پلیس به شهروندان این است كه در مواجهه با افرادی كه خود را مامور معرفی می كنند حتما كارت شناسایی عكس دار آن ها را بررسی كنند و در صورت مشاهده موارد مشكوك، مراتب را بلافاصله به فوریت های پلیسی ١١٠ گزارش دهند.

منبع : روزنامه خراسان